Uman Scrubs to marka wysokiej jakości odzieży medycznej przeznaczonej do noszenia zarówno w pracy, jak i poza nią. Naszym zadaniem było zbudowanie marki, jej otoczenia i strategii komunikacji, a także zaprojektowanie strony internetowej.

Papier firmowy

Cel

Spośród zaproponowanych przez nas konceptów komunikacyjnych klient wybrał ten dotyczący wyróżnienia. W jego ramach wydzieliliśmy dwie grupy docelowe: lekarze traktujący swój zawód biznesowo i ci o podejściu prospołecznym. W obu przypadkach Uman Scrubs ma podkreślać indywidualną osobowość i sposób spojrzenia na świat odbiorcy marki.

Logo

Tworząc komunikację wizualną, wykorzystaliśmy stonowane, kojarzące się z wygodą i komfortem odcienie brązu oraz font oddający nieco klasyczny, elegancki i ekskluzywny charakter marki. W tym samym duchu utrzymana jest cała identyfikacja wizualna Uman Scrubs.

Brand Book

Brand Book

Brand Book

Brand Book

 

Brand Book

Brand Book

Brand Book

Brand Book

Brand Book

Desktop

Zaprojektowaliśmy stronę internetową w wersji tradycyjnej i mobilnej, z funkcją sprzedaży w sklepie online. Utrzymaliśmy gamę kolorystyczną wykorzystaną przy budowie logo, postawiliśmy na przejrzystość i przestronność.

www.umanscrubs.pl

Mobile

All